Gabinety

przewiń
10 gru 2019
11 gru 2019

Najlepsze wyposażenie

Profesjonalne wyposażenie stanowiące najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu kosmetologii, doświadczony zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach, w połączeniu z poczuciem bezpieczeństwa, zaangażowania i troski, pozwalają cieszyć się dedykowaną oferta zabiegową. Oferujemy szeroki wybór zabiegów z zakresu dermatologii i kosmetologii przy użyciu najlepszych preparatów.

Bogata oferta zabiegów

Bogata oferta zabiegów kosmetycznych, wykonywanych przez doświadczonych pracowników BŁĘKITNY MOTYL MEDICAL & SPA zawiera:

INFUSION™ - BEZINWAZYJNA MEZOTERAPIA - niezwykle nowoczesny aparat do bezinwazyjnego, głębokiego wtłaczania preparatów. Jest on skuteczną i bezbolesną alternatywą dla tradycyjnych zabiegów mezoterapii,

PRISTINE - najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej. Przeznaczone zarówno do zabiegów kosmetycznej mikrodermabazji, jak również do medycznej abrazji, przy wykorzystaniu specjalnych medycznych głowic. Wyprodukowane przez światową markę VIORA Ltd.

REACTION™ - najwyższej klasy urządzenie medycyny estetycznej dla przeprowadzania zaawansowanych zabiegów twarzy, szyi i ciała.

TRIO ISHAPE - najbardziej kompleksowy system stworzony dla modelowania ciała składający się z najbardziej zaawansowanego oprogramowania z dotychczas obecnych na rynku.

MEZOTERAPIA - twarzy, okolic oczu, szyi, dekoltu, dłoni i innych okolic. Jest to wysoce skuteczna metoda polegająca na podawaniu substancji leczniczych bezpośrednio w głąb skóry. Wykorzystywana w medycynie od wielu lat, jest metodą bezpieczną i sprawdzoną oraz praktycznie nie obciążoną występowaniem objawów niepożądanych. Dzięki tej metodzie możliwa jest duża poprawa stanu skóry, jej napięcia, nawilżenia, spłycenia istniejących zmarszczek oraz ujednolicenia kolorytu. Ma ona również działanie zapobiegawcze procesom starzenia. Podawane substancje mają silne działanie antyoksydacyjne, pobudzają fibroblasty do odbudowy kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny.

Kwas Hialuronowy

Jest naturalnym składnikiem ludzkiego organizmu. Jego bardzo istotną cechą jest spektakularne przyłączanie ogromnej ilości wody. Metoda wykorzystująca kwas hialuronowy to w pełni naturalna metoda wypełniania zmarszczek, fałdów i bruzd. Zabieg nie wymaga przygotowań, a efekt widoczny jest od razu po zabiegu.

oferty specjalne

Pokaż na mapie
Newsletter

dołącz do newslettera bądź na bieżąco

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij