Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

 

 

 

Hotel Mercure Krynica Zdrój Resort&Spa

Bezpieczeństwo naszych Gości zawsze było jednym z naszych głównych priorytetów, a teraz w nowej rzeczywistości dbamy o nie szczególnie. Chcemy, abyście odwiedzając nasz obiekt mieli pewność, iż dołożymy wszelkich starań, by zapewnić́ Państwu komfortowy wypoczynek zgodny z nowymi zasadami bezpieczeństwa.  

Dowodem na to jest zdobycie 100% wyniku w wielopoziomowym audycie BureauVeritas, a co za tym idzie uzyskanie przez nasz obiekt certyfikatu międzynarodowych wymagań higienicznych i sanitarnych # ALLSAFE.

Poniżej opracowany dla Państwa szereg ważnych informacji, które pozwolą naszym Gościom jeszcze lepiej przygotować się na przyjazd do obiektu. Wierzymy, że będzie to dla Państwa wspaniałe, bezpieczne przeżycie, a towarzyszyć mu będą niezapomniane wspomnienia.

 

 

W jaki sposób zatroszczymy się o Państwa bezpieczeństwo?

Procedury bezpieczeństwa # ALLSAFE

Procedury są aktualizowane i dostosowywane do wydawanych rozporządzeń i wytycznych stosownych organów. Należy mieć na uwadze, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się wytycznymi, w trakcie pobytu procedury mogą się różnić od zaprezentowanych w niniejszym dokumencie i będą na bieżąco uzupełniane.

 

Najważniejsze informacje.

 

Kluczowe zmiany

 

Recepcja

 

Twój bezpieczny pokój

 

Twoja bezpieczna podróż kulinarna

Bezpieczne pomieszczenia ogólnodostępne

Kontakt bezpośredni:

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 18 477 75 00 lub e-mailowo pod adresem : recepcja@mercurekrynica.pl

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij