Kosmetyki Kurland

Linia kosmetyków KURLAND to jedna z najbardziej pożądanych marek światowego wellness & SPA. Każdy z preparatów powstaje przy ścisłej współpracy z szeroką grupa lekarzy, naukowców oraz praktyków zabiegowych. Wyselekcjonowane produkty dają nie tylko efekt upiększający, ale posiadają również niezwykłe właściwości terapeutyczne.

Stosowane błota, muł, fango oraz oczyszczające glinki o działaniu detoksykującym i mineralizującym są podstawą pielęgnacji marki KURLAND. Wyjątkowe właściwości fizyczne i cieplne, wysoka zawartość kwasów huminowych o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, jak również walory upiększające stanowią o mocy i sile oferowanych produktów.

Stosowane glinki, zawierające makro i mikroelementy oraz skondensowane pierwiastki śladowe, zdumiewają właściwościami absorbcyjnymi. Pochłaniają wszystkie toksyczne substancje, oczyszczają skórę oraz działają jak antyseptyk i antybiotyk w jednym.

Dzięki wyjątkowym olejom i olejkom eterycznym możemy stworzyć nieskończenie różne kompozycje aromatyczne na każdą okazję oraz każdy nastrój: orzeźwiające zapachy od gorących i słonecznych, poprzez zimowe, deszczowe i chłodne.

Zobacz także:

Schowaj
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij